Alçıpan Asma Tavan Dekorasyon

0
26348
Asma Tavan

Alçıpan Asma Tavan;

Evleri dekore ederken bir çoğumuzun aklına ilk olarak mobilya veya aksesuarlar gelir ve dekorasyona katmak az kişinin aklına gelir. Ancak bir çok evde asma tavan modelleri ile hem aydınlatma açısından eve katkısı olan, hemde oldukça estetik görünen dekorasyonlara yer verilebilir. Eski yıllarda daha çok iş yerlerinde, otel yada restoranlarda karşılaştığımız asma tavanlar şimdi hesaplı ve pratik malzemesi sayesinde evlerde de oldukça yaygınlaşmış durumda.

Asma Tavan

Alçıpan asma tavan, evin tavanına bir tavan daha ekleme gibi açıklanabilir. Yani bu daha özel tasarım olan ve eve şıklık katacak farklı bir modeldir. İlk olarak tavana bir iskelet tutturulur, sonra alçıpan levhalar bu iskelet yardımı ile monte edilir. Alçıpan denilen malzeme oldukça hafiftir, tavana ekstra olarak yük bindirmez. Ayrıca suya, rutubete veya yangına karşın dayanıklı alçı levha türleri ile her mekan koşullarına göre uygun bir alçıpan bulunabilir.

Asma Tavan

Hazır tavanda bir tasarım yapıyorsanız, asma tavanların sağladığı en büyük avantajlardan biri, ışık oyunlarını da içeri katmak isteyebilirsiniz. Asma tavanlar için olan armatürler, Led ve spot aydınlatmalar, gibi ürünler ile aydınlatmanın dekorasyon üzerindeki etkisinden yararlanabilirsiniz. Asma tavan kablo ve diğer tesisatın göze hoş görünmeyecek detaylarını sakladığı için oldukça şık ve estetik sonuçlar alınabilir.

Asma Tavan

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 83 = 84