Benzersiz güzellikte 10 sehpa modeli

0
2063

Bir sehpa her türlü yaşam alanı için etkili bir odak noktası olabilir. Gerçekten bir zanaat eseri olan iyi bir sehpa bulabildiğiniz zaman tüm evinizin ilham kaynağı dahi olabilir.

Bu 10 sehpa modeli yüksek kalite ve benzersiz tasarıma sahip sehpalardır. Sehpayı yalnızca kahve fincanı koymak için istemeyenler için alternatif olabilir.

sehpa1

Bu hayranlık uyandıran tasarımda gerçek hayat topografyası oluşturmak için ahşap ve cam kullanılmış.

sehpa2

Evinize doğanın unsurlarını getirme daha sağlıklı hissetmenize neden olabilir. Bir bonsai ağacıyla bu sehpaya bir zen havası katılmıştır.

sehpa3

Oturma odası aynı zamanda çocukların da kullanım alanlarıdır. Kullanışlı ve modern bir sehpayı bebek evine döndürerek çift anlam kazandırılabilir.

sehpa4

Bu minimalist beyaz sehpa yere yakın ve muhteşem derecede basittir. Kitaplar ve dergiler için ideal olabilecek gizli bölmeleriyle pratik bir kullanım sağlanmış.

sehpa5

Benzersiz şekiller kullanılarak stabilize edilmiş bir başka sehpa modeli. Bu cam sehpa modern bir sanat eserini andırıyor.

sehpa6

Doğayla tekrar bir arada olabilmek için kendi teraryumunuzu oluşturmaktan daha iyi bir yol ne olabilir? Ve bu teraryumu aynı zamanda sehpanız olarak kullanabileceğinizi düşünün. Konuklarınızın huşu içinde olacakları şüphesiz. Hepsinden de iyisi konuşmak için her zaman konunuz hazır olacak.

sehpa7

Cam sehpanın altında büyüyen bir yosun görünümü benzersiz olacaktır ve aynı zamanda çevre dostudur.

sehpa8

Aslında çok basit bir tasarıma sahip olan bu sehpa, kullanım alanının rahatlığı yanında kitap ve dergileriniz için de yeterli yere sahiptir.

sehpa10

Bu sehpa modeli de ağaçlarla sehpaları bir araya getiren başka bir örnektir. Bu sehpada gömme çiçek saksısı özelliği kullanılmış ve iç mekana uygun her türlü bitki ekilebilir.

sehpa9

Güzel bir sehpaya ihtiyaç duyan fakat ilginç sehpa modellerine hazır hissetmeyen evler içinde bu büyük ahşap sehpa çok ideal olacaktır.

Sizin cesur seçiminiz hangisi olacak?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 17 + = 18