Bavul Çantadan Masa Yapımı

0
1787

Eski model bavul çantanızı masaya dönüştürmeye ne dersiniz? Eğer evet diyorsanız adım adım bunları takip edin…

ADIM 1: Sabunlu su ve iyi sıkılmış bir bez ile başlayarak, kasayı içeride ve dışarıda tamamen temizleyin, sonra sahip olduğunuz şeyle ne yapacağınıza karar verin. Bu davanın üst ve tarafları yıllarca kiri temizlendikten sonra, hırpalanmış yeşil boya ortaya çıkacaktır. Ardından hafifçe zımparalanmış ve rengi çıkarmak için berrak mat vernik verin. Ayrıca, sıkıntılı boya işleriyle veya kağıt görüntülerin bir kolaj / dekompozisyonuyla ilgi / renk katabilirsiniz. Ayrıca bunların hepsi birkaç kat vernikle kapatılmalıdır.

ADIM 2: Herhangi bir metal ince tel yün ile ovmak suretiyle temizleyin. Bu davanın iç fonksiyonel ama yorgun görünümlü, bu yüzden mat siyah boya bir kat ile smartened olur.

ADIM 3: Çantanızın bölümleri yoksa, tabanı takviye etmek için düzgün bir yol, onu boyuta kestiğiniz bir kontrplak parçasıyla astarlamaktır. Aksi halde ahşap tutkal ve vidalarla kontrplak (kutunun tabanından 25-30mm daha küçük yuvarlak) alt tarafa tutturun. Ahşabı, davanızın geri kalanına karıştırmak için boyayabilirsiniz.

ADIM 4: Bacakları vidalarla tutturun.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 45 + = 46