Ahşap Görünümlü Seramik Dekorasyonu

0
4137
Ahşap Görünümlü Seramik Dekorasyonu

Ahşap Görünümlü Seramik;

Zemin içi çözüm arıyorsanız, özellikle banyo ve mutfak gibi çabuk kirlenen ve ıslanan yerler, işlerimizi biraz zorlaştırabilir. Kolay temizlemek istediğimiz, ve bakım gerektirmesin denilen zeminler için aklımıza hemen seramikler gelir. Oysa ki ahşabın sıcak doğal duruşu seramikler ile yakalamak zor olmaktadır. Bazen ise tam tersi seramik döşemek ister ancak mekanın seramik yüzünden bir banyoyu andırmasını göze alamayız. İşte ahşap görünüm seramikler ise tamda bu ikilemler için harika çözümler sunuyorlar.

Ahşap Görünümlü Seramik Dekorasyonu

Bir çoğumuzun ahşap zeminli banyolara içini çekerek baktığını, ancak ahşap döşemeye cesaret edemediğini biliyoruz. Yer seramikleri ise diğer ahşap görünüm plastik ve döşemelere nazaran daha dayanıklı ve kullanışlı olacaktır.

Ahşap Görünümlü Seramik Dekorasyonu

Banyo, mutfak, yatak odası, ve antre başta olmak üzere evin her köşesinde ahşap görünümlü seramiklerden yararlanılabilir. Yazlık evlerde ahşap görünüm seramikler için en uygun mekanlar arasındadır. Seramik teknolojisinde ki gelişmeler bugün artık evler için hayal edilenleri çok daha çabuk gerçekleşmesini sağlıyor. Rustik, klasik veya iskandinav tarzlarda ahşaba yer vermek istediğiniz dekorasyon uygulamalarında ahşap görünümü ile yer ve karoların işlevselliğini bir araya getirmek mümkündür.

Ahşap Görünümlü Seramik Dekorasyonu

Döşeme sırasında ise derz dolgunun seramiklere uygun olmasına dikkat edilmelidir. Koyu renk seramiklere açık renk dolgu kullanılmasını tavsiye etmeyiz elbette.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 4 = 2