1+1 Evlerde Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılmalı?

0
3849
1+1 Ev Dekorasyon Fikirleri

1+1 Evlerde Ev Dekorasyonu Hakkında Bilgi

1+1 evlerin küçüklüğünü örtmek adına yapılabilecek bazı dekorasyon hileleri mevcuttur. Bu tip evler diğer evlerden boyut olarak daha küçük olsalar dahi kendilerine has sıcak ve samimi bir yapıları da vardır. Genellik ile iki kişilik aileler veya bekar bireyler tarafından tercih edilen bu evler hem fiyat olarak hem de kullanış olarak bireylere daha uygundur.

1+1 Evlerde Ev Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Bu tip evler diğer evlerden daha küçük olduklarından dolayı evlerde çok fazla eşya hoş bir görüntü yaratmayacaktır.  Evlerin daha geniş görünmesi adına açık tonları kullanmak kesinlik ile daha kullanışlı olacaktır. Bunun yanı sıra hatları belirgin mobilyalar kullanmak evin daha geniş görünmesini sağlayacaktır. Yuvarlak yapılı kanepeler ve sehpahalar eviniz için kullanışlı olmayacaktır. Bunun haricinde mobilyalarınızın açık renk olmasının yanı sıra perdelerinizi ve halılarınızı da açık renklerde seçmelisiniz. Bu tip evler bir salon ve bir yatak odasından oluştuğundan dolayı çek-yat tip koltuklar evinize misafir geldiğinde sizin için avantaj sağlayacaktır. Aynı zamanda evde eşyaların çok yer kaplamamaları adına bazalı yataklar tercih etmenizde fayda vardır.

Evinizi aydınlık tutmanız evi daha geniş ve ferah gösterecektir. Bu tip evlerin çoğunda amerikan tipi mutfaklar kullanılmaktadır. Mutfağınızın konumuna göre salonunuzu tasarlamanız gerekir. Televizyonunuzu duvara montelemeniz fazladan yer kaybına engel olacaktır. Aynı zamanda koltuğunuzu duvara yaslamanız ve salonun ortasında konumlandırmamanız da daha ferah bir görünüme yol açacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 24 − 17 =