Zayıflatan Bitki Çayları

0
1367

Sadece çay içerek fazla kilolarınızdan kurtulmanız mümkün. Zayıflatan bitki çayları ile ideal kilonuza ulaşın. İşte detaylar…

TARÇIN ÇAYI
Tarçın çayı zayıflamak için birebir. Vücut sıcaklığını yükselten ve kalori yaktıran bu çay, aynı zamanda kan şekerini dengeleyerek iştahı bastırır. Toz veya kabuk tarçın kullanarak bu çayı kolaylıkla hazırlayabilirsiniz. İstediğiniz sonucu almak için her gün düzenli içmeye öze göstermelisiniz.

BEYAZ ÇAY
Bir diğer çayımız ise beyaz çay. Birçok doktorun da tavsiye ettiği bu çay, yağın vücut tarafından emilmesini azaltır ve bu sayede kilo almanızı engellemiş olur. Bu çayı günde 2 fincan tüketebilirsiniz.

YABAN MERSİNİ ÇAYI
Zayıflamak isteyenlerin tercih ettikleri bir diğer çay ise yaban mersini çayı. Kan şekerini dengeleme özelliği olan bu çay açlığınızı hafifletir ve böylece yemek yeme esnasında sizi dizginler.

LİMON OTU ÇAYI
Diyet listelerindeki bitkisel çaylardan olan limon otu çayı içinde bulunan A vitamini yağ yakımını kolaylaştırarak fazla kilolara veda etmenize yardımcı olur.

YEŞİL ÇAY
İçeriğinde bulunan antioksidan özellikli maddeler sayesinde yağların daha kolay parçalanması ve sindirilmesini sağlayan bu mucize çay, açlık hissini de azaltır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 1 = 1