Yaz esintili bir mutfak için 10 tasarım önerisi

0
2129

Mutfağınıza tazelik ve yaz esintisi katmak için aşağıdaki mutfak tasarım önerilerimize göz atabilirsiniz.

1. Çizgili kumaşla döşenmiş sandalyeler.

Beyaz ve mavi çizgiler mutfağınızda klasik sahil esintisini yakalamanızı sağlayacak. Mutfak evin en trafiği bol alanı olduğundan dolayı oluşabilecek lekelerle ilgili sıkıntı çekeceğinizi düşünüyorsanız leke tutmaz kumaşla döşetebilirsiniz sandalyelerinizi. Temizlemesi daha kolay olacaktır.

mutfakdekor1

2. Renkli mutfak aletleri.

Mutfak aletlerinin aslında sıkıcı olması gerekmiyor. Yeni vintage ilhamlı aletler cesur tasarımlar katıyor evlere. Bembeyaz bir mutfakta turkuaz ev aletleri harika görünecektir.

mutfakdekor2

3. Geçme lambiri.

Duvarı dikey veya yatay farketmez bir lambiri ile döşemek mutfağınıza yeni bir karakter verecektir. Lambiriyi dolaplara ve tavana da uygulayın, böylece kesintisiz bir görünt alacaksınız.

mutfakdekor3

4. Yanardöner karo.

Yanardöner karo kristal berraklığında su ve inci kabukları üzeridnde güneşin parıltısını çağrıştırır.Kısa bir bölgeye dahi uyguladığınızda çok güzel sonuçlar alabilirsiniz.

mutfakdekor4

5. Boyalı zeminler.

Eğer mutfak zemininizde aşınma ve yıpranmadan dolayı sıkıntı yaşamak istemiyorsanız, gemi güverteleri için kullanılan boyaları deneyebilirsiniz. Tuzlu suya karşı dayanıklı olarak tasarlanmıştır, bu yüzden kesinlikle bir kaç yemek damlasına da karşı koyabilir.

mutfakdekor5

6. Dokulu askılı ışıklar.

Mutafığınızda burada olduğu gibi doğal fiber kumaşlarıyla çevrili askılı ışıklandırma kullanabilirsiniz.

7. Çift renkli tabureler.

Genelde lacivert beyaz klasik kombodur, veya alternatif olarak sarı ve kırmızıyı da tercih edebilirsiniz. Hazır boyanmış oturaklar bulamassanız, ham olarak alıp kendiniz boyaya bilirsiniz.

mutfakdekor6

8.Bistro sandalyeler.

Fransiz esintisi oluşturmak için bu sandalyeleri tercih edebilirsiniz. Bu oturaklar, şık, rahat, hafif ve aynı zamanda kolay temizlenebilirler.

9. Lacivert detaylar.

Makul seviyede bir mutfak makyajı için, mobilyaların bir kısmını beyaz- lacivert uyumunda boyadığınızda güzel sonuçlar elde edebilirsiniz. Küçük alanlar dahi boyasanız sonuç harika olacaktır.

mutfakdekor7

10. Yattan esinlenen ayrıntılar.

Yerlerde tik döşeme kullanabilirsiniz. Mutfağınıza çok zengin bir görüntü katacaktır.

mutfakdekor8

Siz hangi mutfak tasarımını tercih ederdiniz?

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 4 = 6