Yatak Odanızda Mavi Ve Turkuaz Renklerini Kullanmanız İçin Öneriler

0
3193
Mavi Renk Yatak Odaları

Huzur ve ferahlık veren mavi ve turkuaz renkleri hem yazlık hemde kışlık evlerinizde yatak odanızın dekorasyonunda kullanabilirsiniz.
Bu renk tonları denizi ve yazı anımsatan renkler olduğundan yatak odalarınızda kullanmak bu odanızda yaz havasını estirmek mümkün olacaktır.
Bu renk tonlarını yatak odanızın dekorasyonunda kullandığınız diğer renkler ile doğru birleştirirseniz harika bir görüntü yaratabilirsiniz.
Özellikle açık mavi kahverengi ve krem üçlüsü yatak odasında en uygun renk kombinasyonudur.

Yatak odanızda Mavi Ve Turkuaz Kullanımı Hakkında Detaylar

1. Yatak odanızın duvarları için seçilen duvar kağıtları veya duvar boyası renklerinde krem ve bej tonlarını tercih ederseniz mavi ve turkuaz renklerde kullanılan aksesuarların veya eşyalarınızı ön plana çıkarabilirsiniz.
2. Yataklarınızda kullandığınız çarşaflar ve pike takımlarınız da denizin ve suyun serinliğini hissetmeniz için mavi gibi renkleri kullanabilirsiniz. Bu renkleri içeren desenler özellikle kahve, ahşap ve lake mobilyalar ile şık durabilir.
3. Odanızda krem veya beyaz halı, kilim kullanarak turkuaz ve mavi renklerde diğer objelerin ön plana çıkmasını sağlayabilirsiniz.
4. Yatak takımı özellikle beyaz veya krem ise yatağınızın üzerine mavi tonlarda hoş desenli küçük yastıklar güzel bir görüntü katabilir.
5. Yatak odanızın duvarlarını krem, bej veya beyaz renklerde ise ve mobilyalar kahve rengi ise mavi yada turkuaz içeren perdeler odanızı ayrı bir canlı tutacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 99 − 95 =