Turkuaz Renk Duvar Kağıtları

0
3834
Turkuaz Renk Duvar

Turkuaz Renk Duvar Kağıtları;

Turkuaz renklerde duvar kağıtları evlerde bir odak noktası yaratmak ve dikkatleri çeken bir vurgu yapmak için oldukça el verişli olabilir. Turkuaz duvar kağıtları farklılık isteyen kişilerin ya da evlerine renk katmayı düşünenlerin ve apaçık renklerde duvarlardan sıkılanların adeta imdadına yetişecektir. Turkuaz duvar kağıtları en fazla altın renk veya beyaz ile yan yana geldiğini de belirtmeliyiz.

Turkuaz Renk Duvar

Turkuaz rengi canlı bir renktir, fakat soğuk renkler grubundan sayıldığından  küçük odaları da geniş gösterecektir. Fakat bir odada tüm duvarları bu renge boyamak ya da bu renk bir duvar kağıdı ile kaplamak biraz riskli olabilir. Dört bir yanı turkuaz rengi ile kaplı olduğundan duvarların yorucu olma gibi bir riski olabilir. Bunun için genelde tek bir duvarın turkuaz rengi olmasını öneriyoruz.

Turkuaz Renk Duvar

Eğer duvarlarınızdan bir tanesini kaplatma kararı aldıysanız, odanızın tarzını düşünmelisiniz. Modern bir odada geometrik desen duvar kağıtları çok daha yerinde bir tercih olacaktır. Klasik dekorasyon tarzlarında ise şal veya çiçekli desen duvar kağıtları seçilebilir. Desenlerin karmaşıklığı odanızı dağınık veya zevksiz gösterebilir.

Turkuaz Renk Duvar

Turkuaz renklerde duvarlar ile beraber krem, beyaz renk gibi açık renkte mobilyalar tercih etmelisiniz. Aksesuar renkleri ise elma yeşili, altın rengi, pembe, vişne gibi farklı renk seçenekleri mevcuttur.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 24 − = 16