Taş Dekorasyon Modelleri İle Evleriniz Çok Daha Güzel

0
2639
Taş Dekorasyon

Taş Dekorasyon Modelleri hakkında;
Oldukça hızlı gelişen bir çağdayız ve her yıl yeni ev dekorasyonları ortaya çıkıyor.

Bazen eskileri yeniler ile karıştırarak, yeni dünyaların kapılarını açıyorlar. Bizlere modaya uymak görselliği ve rahatlığı sevenler için evlerini en baştan değiştirmek için en iddialı ve modern bir tasarım olan taş desenli ev dekorasyonları fikirlerini siz değerli ziyaretçilerimiz için araştırdık.

Son zamanlarda doğal bir hava ve şık bir ortama sahip olmak isteyenler için mükemmel ve doğru seçim taş desenli dekorasyon özellikle oturma odalarınız için farklı bir hava katacaktır.

Taş Dekorasyon
Renk seçimleri doğru olmalıdır, çünkü taş desen modelleri genel olarak gri renklerdedir ve soğuk bir ortam yaratabilir. Ancak siz doğru renkleri seçerseniz sorun ortadan kalkacaktır. Gri renklerin aralarına kiremit tonları ve ahşap tonlarını birlikte kullanırsanız özgür renk ve desenler ile sıcak bir ortam yaratabilirsiniz.

Taş Dekorasyon
Dikkat etmeniz gereken ise öncelikle renklerin tonlarının uyumu olmalıdır.
Tv ünitenizin arka planını farklı yapabilirsiniz ve salondaki renklerden şöminenizin sağ ve sol taraflarını aynı renkler ile uyum sağlamalısınız.

Taş Dekorasyon
Bizlerin önerisi ise gri tonların fazla olmaması, bunun yerine kiremit tonları, ahşap tonlar ve beyaz renklerini kullanırsanız görsellikte çok modern ve güzel bir ortama kavuşabilirsiniz.

Taş Dekorasyon

Taş Dekorasyon

Ayrıca hem evinizin, hemde sizin havanız değişecektir.

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 62 + = 69