Şaşırtıcı ev ofis fikirleri

0
1515

Eğer kendinize bir çalışma alanı oluşturmak için büyük bir odaya veya büyük bir alana ihtiyacınız olduğunu düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.

Evinizin boş bir köşesinde veya aklınıza hiç gelmeyecek yerlerinde sadece küçük bir dokunuşla harika çalışma odasına sahip olabilirsiniz.

Manzaralı bir oda.

Küçük bir gün ışığını kullanmanız harika olurdu. Bir pencerenin önünde bir masa ve sandalye ayarlayın, uzun boylu bir kitaplık ile boş bir köşeyi doldurun. Diğer mobilyalarınızla senkronize olacak şekilde malzeme seçiminizi yapın.

Çok amaçlı dekorasyon.

Çalışmak için geleneksel bir masa seçmek daha verimli yapmayacaktır. Bir gardrop olarakta işinizi görecek olan bu tasarımda aynı zamanda masa olarakta kullanabileceksiniz.

Mavi köşe.

Birkaç ana parçayla (masa, sandalye, raf) evinizin sessiz bir bölgesini etkin bir çalışma alanına dönüştürebilirsiniz. Tek yapmanız gereken tüm parçaların diğer mobilyalarla uyum içerisinde olduğundan emin olmaktır.

Öncü renk paleti.

Cesur davranın ve parlak renkleri seçin. Eğer çocuğunuzun ev ödevlerini halletmesi için bir yer yapmak istiyorsanız, serin, canlı ve eğlenceli renkleri seçin. Tasarımınıza uygun raf ve fonksiyonel depolama aksesuarları ekleyin.

Gizli köşe

Bir köşeniz mi var? Hemen değerlendirin. Hatta resmi bir oturma odası bile böyle bir çalışma bölgesini barındırabilir. Bir tablo, sandalye ve bir masa, böylece işinizi halletmek için sığınabileceğiniz bir bölgeniz olacaktır.

Çiçek etkisi.

Uzun ve dar olmayan bir koridorunuz mu var? O zaman çiçek desenli bir duvar kağıdı karşısına bir masa, tabure veya ince bir sandalye yerleştirin.

Odanızı canlandırın.

Kuytu bir kenara bir kaç ofis eşyası yerleştirebilirsiniz. Bu bir oturma odası, yemek odası veya evinizde herhangi bir köşe olabilir. Odanızda açık ahşap zeminler hakimse, maviyle dekor yapabilirsiniz.

Harika Duvar

Eğer yeriniz kısıtlıysa, bir duvar değerli bir varlık olabilir. Yukarı doğru sıralanan geniş raflarla çözüm bulabilirsiniz.

Yatak odası rutini.

Yatak odası yalnızca uyumak için kullanılan bir alan olmak zorunda değil aslında. Güzel bir masa ve rahat bir sandalye ilave etmeniz yeterli olacaktır. Akıllı dekoratif seçeneklerle, zengin dokular ve yatıştırıcı renkler kullanarak uyku alanının doğal bir uzantısı şeklinde kendinize bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 1 = 3