Romantik Banyolar İçin Püf Noktalar

0
1882
romantic style bath
Ev dekorasyonlarında her bir köşenin apayrı bir önemi vardır. Evinizde her köşe kusursuz göze ve ruhunuza hitap etmelidir. Hal böyle olunca da yatak odası, mutfak, salon gibi odaların yanı sıra banyo gibi gelen misafirlerinde kullanmış oldukları yerler ayrıca önem arz etmekte. Evinizde uyguladığınız bir çok stili banyonuz içinde rahatça uygulamanız mümkündür. Ultra modern dizaynlardan tutun, klasik tasarımlara kadar banyonuzda uygulayabilirsiniz. Fransız modeli banyo mobilyası seçerek ferforje eşyalar eşliğinde romantik banyo stilini yakalamanız kaçınılmaz olabilir.
romantic bathrooooom
Romantik Banyolar İçin 5 Yol 
bathroom

1.İlk olarak banyo dekorasyonuna başlanmadan önce aldığı ışık miktarından tutun, banyonuzun genişliğine kadar tüm faktörleri göz önünde bulundurmalısınız. Özelikle aydınlık önemli bir faktördür. Banyonuz eğer dar bir alana sahipse burada açık renkli sade aksesuarlar seçmelisiniz.
2.Banyo dekorasyon tarzı belirlenirken evin hangi amaç ile kullanıldığı çok önemlidir. Yani bu ev yazlık olabilir, buna bağlı olarak ise Akdeniz stili veya Country stilini seçmeniz çok doğru olacaktır. Günlük hayatınızı sürdüğünüz bir ev ise modern veya klasik tarzları tercih  edebilirsiniz.
3.Banyoda eğer romantik bir hava yaratmak istiyorsanız, klasik bir banyo dekorasyonu tasarlamanız gerekiyor. Özelikle de ayaklı bir küvete ihtiyacınız olacak.
4.Klasik modern, retro gibi dekorasyonlar ve duvar kaplamaları aslında romantik banyolar için harika olabiliyor. Suya dayanıklı ahşap kaplama duvarlar, ayaklı küvetler, duvara monte edilen şamdanlar romantik banyo stillerini ortaya çıkartabiliyorlar.
5.Romantik banyo stilleri için çiçekli desenlerde rahatlıkla tercih edebilirsiniz.
romantic style bath

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 56 − 46 =