Maya Maskesi İle 5 Yaş Gençleşin

0
1772

SİVİLCE İZİNİ GEÇİRMEK İÇİN
1 adet yumurta akına, 1 çay kaşığı limon suyu, 1 çay kaşığı bal ve 2 yemek kaşığı pastane mayası ekleyip iyice karıştırın. Bu karışımı yoğun sivilce izi bulunan bölgelere sürüp 15-20 dakika bekleyin ve ardından ılık su ile durulayın. Bu uygulamayı haftada bir kez yapabilirsiniz.

SAÇ DÖKÜLMESİ İÇİN
Bir çorba kaşığı saf zeytinyağı, bir tatlı kaşığı yaş maya, bir çay kaşığı çörek otu yağı ve bir çay kaşığı deniz tuzunu iyice karıştırın. Hazırlamış olduğunuz bu karışımı her akşam saç diplerinize masaj yaparak yedirin. 2 saat kadar bekleyip saçlarınızı yıkayın. Bu uygulamayı haftada bir kez tekrar edebilirsiniz.

SOLUK GÖRÜNEN CİLT İÇİN
1/2 yemek kaşığı yoğurdu 1/2 yemek kaşığı yaş maya ile iyice karıştırıp yüzünüze hafifçe sürün. Yarım saat bekledikten sonra ılık su ile durulayın. İşlemler tamamlandıktan sonra yüz nemlendiricisi kullanın.

yeast

YAĞLI CİLTLER İÇİN
1 yemek kaşığı yaş maya ile 10 damla limon suyunu karıştırıp yüzünüze sürün. 15-20 dakika bekledikten sonra ılık suyla yıkayın.

KURU CİLTLER İÇİN
1/2 yemek kaşığı yaş maya, 1 yemek kaşığı süt ve 1 tatlı kaşığı balı karıştırıp yüzünüze uygulayın. 15-20 dakika bekledikten sonra yüzünüzü ılık su ile yıkayın.

AKNELERİ GEÇİRMEK İÇİN
Bir çay kaşığı kuru maya, bir toz haline getirilmiş Aspirin ve bir çay kaşığı oksijenli suyu karıştırarak 15-20 dakika bekleyin. Ardından ılık su ile durulayın. Bunu sivilceli bölgeye uygulayıp 20 dakika bekletin.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 68 − 66 =