Küçük Odalarda Çalışma Alanı Oluşturmak

0
2456

Küçük alanları istediğimiz gibi değerlendirmek oldukça zor olabilir. Özellikle evden çalışanlar, öğrenciler ve evinde çalışma alanına ihtiyaç duyan herkes için küçük bir odada çalışma alanı oluşturmaya çalışmak can sıkıcı olabiliyor. Fakat evinizde çalışma alanı oluşturmak için bir odanın tümünü ayırmanıza gerek yok. Evinizin bir köşesini ergonomik mobilyalar ile döşeyerek kullanışlı bir çalışma alanı oluşturabilirsiniz. işte bu alanı oluşturmak için bir kaç öneri:

Çalışma masanızda materyal olarak cam kullanırsanız odanızı daha ferah ve aydınlık gözükmesini sağlayabilirsiniz. Ayrıca cam, şeffaf olmasından dolayı göz yormayacak ve odanın daha boş görünmesini sağlayacaktır.

large

126311964525288586

Çalışma masanızın materyalinde cam kullanmak istemiyorsanız, masanızı cam kenarına yerleştirmekte cam masanın verdiği aynı etkiyi sağlayacaktır. Masanızı cam kenarına yerleştirmek, gün ışığından daha iyi yararlanmanızı ve size daha ferah bir çalışma alanı sağlayacaktır.

1

Eğer iki duvar arasını nasıl değerlendireceğinizi bilmiyorsanız çalışma alanınızı bu iki duvar arasında  taşımanız, size odanızın geri kalanında bolca yer kazanmanızı sağlayacaktır.

2

Duvarlarınıza kara tahta, pano veya kumaş asarak hem duvarınız renklendirebilir hemde yapılacaklar listenizi göz önünde tutarak önemli notlarınız hatırlamanızı sağlayabilirsiniz.

50-lolalina

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 58 = 68