Küçük Evler Nasıl Dekore Edilmelidir

0
2453

Eviniz çok da geniş değil ve nasıl dekore edeceğinizi bilemiyorsunuz veya her tür dekorasyonda ev daha da küçülüyor ve çok sıkışık bir alan yaratıyor. Bu gibi görünümler kimsenin hoşuna gitmeyecektir. Bundan dolayı çeşitli önerilere dikkat etmeniz ve evinizi daha hoş göstermeniz gerekecektir. Küçük ev diye bir şey yoktur aslında. Sadece yanlış dekorasyon vardır. Siz dekorasyon sırasında çok küçük bir evi bile gayet geniş gösterebilirsiniz ki bu da evi açık renkler ile doldurmak ile olacaktır.

ufak ev

Eşyalarınızı odanızın boyutuna göre seçmeli ve oval veya yuvarlak eşyalardan kaçınmalısınız. Ayrıca açık renklere ağırlık vermelisiniz. Bunun yanı sıra evinizi dekore ederken kesinlik ile boş olan her alanı kullanmalısınız. Örneğin koltuğu salonun ortasına koymamalı ve tam tersi koltuğu duvara dayamalısınız. Bu gibi şeylere dikkat edersiniz boş alanlar artacak ve ev çok daha geniş görünecektir.

küçük evler

Elinizden geldiğince ufak mobilyalar seçmeye dikkat etmelisiniz. Tüm boş alanları kullandığınızdan emin olun ve daha çok çekmeceli ürünler seçmelisiniz. Bu şekilde evde yer darlığı çekmeyecek ve eşyalarınızı rahatlık ile çekmecelere koyabilirsiniz.

ufak ev dekorasyonları

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 23 = 31