Eski Mobilyalarınızı Yenileyin’ Hem de Tek Başınıza

0
1688

Evinizde ki eskiyen mobilyaları kendiniz yenileyebilirsiniz. Bu şekilde yeni masraflara girmeden eski mobilyalarınızı keyifli bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu aşamada yapmanız gereken bazı adımlar vardır. Mobilyalarınızı yenileyin ve günümüze uyarlayın.

Eski Mobilyalarınızı Yenileyin?

colouring your own stuff

Eski dolaplarınızı eğer boyaları gitmiş ise yapmanız gereken tek şey dolapların dış kısımlarını zımparalamak ve ardından onları kendi zevkinize göre tekrar boyamak olacaktır. Aynı zamanda yeni boyayacağınız dolaplarınızı istediğiniz renklerde ve istediğiniz desenlerde boyayabilirsiniz.

Bir diğer işlem ise eskiyen koltuklarınızın kumaşlarını söküp yeni ve daha modern kumaşlar ile kaplamak olacaktır. Bu şekilde koltukların renkleri ve desenleri günümüze uyumlu olacaktır. Çeşitli desenlerde kumaşlar veya desensiz kumaşlar seçip koltuklarınızın üzerini kaplayabilirsiniz.

Renkli masalarınızı da sprey boya sayesinde yeniden boyayabilir ve farklı bir hava katabilirsiniz.

Bu taktikler sayesinde eski mobilyalarınızı halen kullanabilirsiniz. Her şeyi çöpe atmaya yeni masraflar yapmaya gerek kalmaz. Eski eşyalarınızı güzelce değerlendirebilir ve belki de mağazada bulamayacağınız tarzları kendi elleriniz ile yapabileceksiniz. Sizlerde mobilyalarınızı yenileyin ve yepyeni eşyalar elde edin.

remake your furniture

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 41 − = 36