Kardeşler için çocuk odası fikirleri, ranza önerileri

0
3097

Eviniz küçük ve iki çocuk sahibiyseniz çocuk için tek bir oda ayırıyorsunuz demektir. Çocuk odalarında genel olarak ebeveynler ranza tercih etmektedirler .Ranza yer açısından bir kazanım yaratır. Çocuklardan büyük olan mutlaka ranzanın üst kısmını tercih etmelidir. Ranza seçimi yaparken kullanım şartlarına dikkat edilmelidir. Alacağınız ranzanız minyatür bir ev imajı ile süslenmiş olur ise çocuklarınıza oyun alanı yaratabilirsiniz. Alacağınız ranza portatif olmalıdır ve geniş bir eve geçmeye karar verdiğiniz de yahut çocuk odalarını ayırmak istediğiniz zaman iki ayrı yatak şekline gelebilmelidir.
4 adet çocuğunuz var ise farklı dekorasyonlarda ranzalarda bulunmaktadır. Duvarla bitişik merdivenleri yandan olan ranzalar 1 oda içerisinde az yer kaplayacaktır. Ranza renk seçimi açık renk olmalıdır. Açık renkler küçük odayı ferah gösterecektir.

2-yatakli-cocuk-odasi-2 2-yatakli-cocuk-odasi 3-cocuk-icin-ranzali-oda 4-cocuk-icin-ranza-2 4-cocuk-icin-ranza cocuk-odasi-ranza-2 cocuk-odasi-ranza-3 cocuk-odasi-ranza cocuklar-icin-oda-2 cocuklar-icin-oda

ranza-tasarim-da ranza-tasarim-fikri ranza-tasarim

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 86 − 77 =