Görebileceğiniz En Lüks Evler

0
4264
modern

Zaman zaman bizlerde kocaman evlerin içinde hayal etmez miyiz kendimizi? Muhteşem dekore edilmiş bu güzel evlerin içerisinde güzel bir yaşam… Farklı farklı stillere sahip bu evler hem dış görünümleri hemde iç dekorasyonları ile oldukça fazla ilgi çekmektedir. Bu sebep ile sizler için en güzel evleri araştırdık ve bir görsel şöleni hazırladık. Sizlerde bu resimlerden esinlenebilir ve kendi evlerinize dekorasyon olarak uyarlayabilirsiniz.

house decor

Evin dışarısındaki aydınlatmalar evin üzerindeki siyah şeritler ile hoş bir uyum sağlamaktadır. Aynı zamanda evin etrafını kaplayan camlar ise eve ayrı bir şıklık katıyor. Aynı zamanda balkonun korumalığına dolanmış çiçeklerde oldukça romantik bir hava saçıyor.

modern

Son zamanlar bu tip evler oldukça ilgi görmeye başladılar. Evet evler büyük fakat asıl dikkati evlerin şekli çekiyor. Geometrinin çok ön plana çıkartıldığı bu evler aslında harika görünüyorlar. Ayrıca camlar ile kaplanmış olan evin etrafı da evin içinin son derece aydınlık kalmasını sağlıyor.

house

Evin içerisindeki koltukların gerek yer ile gerekse tavan ile olan uyumu dikkatini çekmiştir eminiz ki. Sizlerde bu tip harika uyumları kendi evlerinizde sağlamak istemez misiniz?

condo stairway

Farklı tarzları her daim evinize taşıyabiliyor olmalısınız. Bu tarz da son derece dikkat çekici bir tarz olmak ile beraber aynı zamanda son derece de sade.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 36 + = 39