Fayans Seçerken Dikkat Etmeniz Gereken 4 Husus

0
1794
fayans

Mutfak, banyo ve tuvalet gibi yerlerde kullanılan fayanslar hem dekoratif özellikleri, hemde kolay temizlenebilir olması, ayrıca su ile temas durumunda deforme olmaması gibi özellikleri ile pek çok evde tercih sebebi oluyor. Ancak doğru seçimler yapmadığınız zaman bu tam bir kabusa dönüşebilir. İşte o 4 önemli konu;
Renk tonu ve kalibre; Tüm fayanslarda renk tonu ve kalibre ambalaj üzerinde belirtilir. Fayans alırken özelikle alacağınız fayansın renk tonuna bakmak için ambalajına dikkat etmelisiniz.

4 th
Kullanım alanına uygun ürünler tercih edin; kullanım alanına uygun fayans seçmediğiniz takdirde aşırı kullanımdan dolayı kısa aman içinde deforme olabilir. Buda kısa zaman içinde değişime zorlayarak evinizde tadilat yapmanıza neden olacaktır. Satıcı firmaya nerede kullanılacağını özellikle bildirmeniz en doğrusu olacaktır.

fayans
Parlak ürünler kaygan ve aşınabilir oluyor; Genel olarak estetiklik bakımından bir çok kişi parlak olanları tercih edebiliyor. Fakat mat olan ürünler daha uzun süreli olduğunu pek kimse bilmiyor. Bununla beraber sırlı olan yüzeylerin leke tutmadığını da belirtelim. Eğer çok fazla lekelenecek bölgeler için fayans seçiyorsanız, sırlı olanları tercih etmeniz en doğrusu olacaktır.

kitchen
Tasarımınız zevkinize uygun olduğunundan emin olmalısınız; Bir evin en önemli tasarımlarından olan fayansları sürekli değiştiremeyeceğinizden kulanım sırasında sizi memnun edebilecek olan ürünleri tercih etmelisiniz. Zevkinize göre seçilen fayanslar sizin göz zevkinize uyacağından uzun süre tadilat yapmanıza gerek bırakmayarak, maddi açıdan da iyi bir seçim yapmış olacaksınız.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 21 + = 22