Evinizi Neonlayın Renklerin Tadına Varın

0
1600

Neon renkleri moda olmasının ardından evlerdeki aşırı renk değişimleri son derece göze çarpmaktadır. Neon renkleri evinizin çeşitli bölgelerinde kullanabilirsiniz. Neon renkleri dekorasyonunuzda kullandığınız zaman evinize aşırı derecede yüksek bir canlılık gelecektir. Harika renklerin uyumları ile eviniz ışıltıdan geçilmeyecek gibi görünüyor. Sizde hemen şimdi evinizi neonlayın!

Neon Renklerin Kullanımı

Neon renkleri dekorasyonunuzda kullanırken pembe, sarı, yeşil, mavi gibi renklerin uyumuna dikkat etmelisiniz. Aynı zamanda beyaz ve gri renkleri de neonlar ile bir araya getirmeniz evdeki renklerin rahatsız edici olmamalarını sağlayacaktır. Neon renkleri hafifletebilecek olan bu iki renk evinizde mutlaka bulunmalıdır. Aynı zamanda neon renkleri hali ve perde gibi detaylarda kullanmamanız evinizde daha hoş görünecektir. Ama koltuk ve sehpalarınızda neon renkleri kullanabilir ve hoş bir uyum sağlayabilirsiniz. Tavsiyemiz renkleri fazla abartmamanız olacaktır. Bu şekilde evdeki aşırı parlaklık sizinde gözünüze batmayacak ve göz yorucu bir hava yaratmayacaktır.


neon-kitchen-living-room-interior-orange-pink-blue-yellow-chairs-armchairs-couch

Artık sizinde eviniz neon renkler ile capcanlı görünebilir ve sürekli pozitif bir hava yaratabilir. Sizde bu akıma merhaba demek isterseniz neon renklerde ki mobilyalardan alabilir ve bunları sade dekor ürünleri ile birleştirerek hoş bir hava yaratabilirsiniz.

neon coloured kitchen evinizi neonlayın

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 8 + 2 =