En İyi Şömine Modelleri

0
7515
luxry fireside

Eskilerde bilindiği gibi ısınmak için kullanılan şömineler günümüz evlerinde özellikle de dağ evlerinde lüksün temsili olarak dekoratif bir ürün olarak kullanılıyor.En güzel şömine modellerini araştıran zevkli bireyler için en güzel şömine modellerini araştırdık bulduk ve sizlere sunduk.
Salonlarımıza apayrı bir hava katan şömineler düşünüldüğü gibi pahalı bir dekoratif ürün aslında değildir. Ancak hiç şüphesiz kullanılan evlerde katmış olduğu hava hiç tartışmasız farklıdır.
Eskiden standart şekillerde şömineler bulunuyorken, şimdilerde birbirinden daha şık modeller bizleri karşılıyor.

alaskan fire place
Klasik şömine, tuğla şömine, ve daha bir çok şömine modelleri alıcıların isteklerine göre karşımıza çıkıyor.

fire place
Beyaz bir oturma odanızda beyaz tuğla ile dekore edilen bir şömine ile yaz aylarında içini doldurarak hoş bir görünümü yakalayın. Bir başka örnek olarak beyaz duvara klasik şömine üzerine yapılan yine klasik tasarım ile dekore edebilirsiniz.
Lüks ve modern tasarımlardan olan dekoratif duvar tasarımı ile bütünleşmiş koyu yeşil tonlarda modern canlı bir şömine tasarlayabilirsiniz. Parlak krem renk ve çikolata renk duvar boyası ile aynı zamanda şık aksesuarlar ile dekore edilmiş modern bir şömine ile sizde muhteşem dekorasyonlara imza atabilirsiniz.

luxry fireside
Artık günümüzde şömineli evlerin kolaylığı mevcuttur. Yani yapay şömineler ile sizde evinize müthiş bir hava katabilirsiniz.
Şömine renkleri ve dekorasyonları örneklerimizi inceleyerek fikirler edinebilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 6 + 1 =