En Hoş Aydınlatmalar

0
1879
most stylish lightning

Mobilyalara önem verdiğimiz kadar aydınlatmalara da önem vermeliyiz. Evimiz ile son derece uyumlu ve hoş tasarımlara sahip aydınlatmalar ile evinizi ışıl ışıl bir hale getirebilirsiniz. Farklı ev dekorasyonlarına son derece uyum sağlayabilecek aydınlatmalar seçerek son derece modern bir hava yaratabilirsiniz.

En Farklı Aydınlatmalar

gourd lamps

Bu tip lambalar dışlarında ki desenler sayesinde ışığı farklı yönlere yayarlar ve o desenleri duvarlara yansıtırlar. Bu şekilde tek bir aydınlatma sayesinde tüm duvar dekorasyonunuzu da hazırlamış olursunuz. Bu şık görünümün başka desenleri ile beraber kullanılabileceğini de unutmayalım.

most stylish lightning

Bu tip ampuller son zamanlarda çok popüler hale geldiler. Daha önceki yazımızda da bahsettiğimiz Edisson ampulleri de buna bir örnektir. Bu tip ampuller evinize ilginç tasarımları ile sade bir şıklık katarlar ve tabi ki bu ilginç tasarımları da evinize ayrı bir tarz katacaktır.

diy lap

Bu tip lambalar adeta evinizin starı olmaya adaydırlar. İlk bakışta herkesin ilgisini çeken bu tip lambalar genellik ile fiyat olarak biraz daha tuzlu olsalar bile son derece hoş bir görünüm yaratacaklardır.

interesting designs

Evinize ayrı bir hava katacak olan bu tip aydınlatmalar adeta elektrik boruları şeklinde tasarlanmıştır. Son derece hoş göründüğüne hiç şüphe yok.

octopus lamp

Bu tip aydınlatmaları farklı tasarımlar satan mağazalarda kolaylık ile bulabilirsiniz. Bu tip tasarımlar evinizde son derece hoş görünebilir ve eve farklı bir renk katabilir. Fakat bu tip parçalardan çok fazla kullanmamaya dikkat etmelisiniz. Ürünlerden çok fazla kullanır iseniz bütün tarzlar birbiri ile yarışacak ve ortaya karmaşık bir görünüm çıkacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 1 = 2