Dekorasyonda Örgü Modası İle Artık Üşümeyin!

0
1488
Dekorasyonda Örgü

Dekorasyonda Örgü Modası;

Soğukların başladığı günlerde ev dekorasyonlarında örgü detaylarını kullanmak evlerinize adeta bir sıcaklık katacaktır. Örgü sevenler için yazıyoruz..

Örgü olan yastıklar, puflar, kilim ve halılar örgü battaniyeler ve diğer bir çok örgü detaylara sahip ürünler havaların soğuması ile birlikte tekrar ön plana çıkabiliyor. Dekorasyonlar da örgü ürünleri kullanarak modayı yakından takip etmek ve kış aylarının soğuğunu biraz da olsun azaltmak için sizler için seçtiğimiz ürünlere bir göz atmanızı öneriyoruz. Yer minderlerine renkli kılıflar örmek çok güzel bir fikir olabilir. Dilerseniz koltuklarınız için birbirinden güzel yastıklar da örebilirsiniz. Koltuklarınızı tamamlayan harika bir puf mesela. Bu muhteşem ikili ile evinize şıklık katmak çok kolay olacaktır.

Dekorasyonda Örgü

Peki yatağınıza şık bir yatak örtüsü örmeye ne dersiniz? Hatta bu yatak örtüsünde kenarlara birazcık renk katarak çok daha şık bir görüntü elde edebilirsiniz.

Dekorasyonda Örgü

Su bardaklarınızı ya da şişelerinizi birbirinden güzel el emeği ve göz nuru örgü işleri ile kaplamak da çok güzel bir fikir olabilir.  Kullandığınız sandalyelere örgü kazaklarınızı giydirerek onlara çok değişik bir görüntü verebilirsiniz.  Artık sandalyeleriniz de sizlerde üşümeyeceksiniz..

Dekorasyonda Örgü

Dekorasyonda Örgü

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 3 = 2