Dağınık Evleri Toplamak İçin Öneriler

0
2965
Dağınık Evleri Toplamak

Dağınık Evleri Toplamak;

Evlerin dağınık olmasının en önemli nedenlerinden biride kullanılmayan eşyalarınızı atmaya kıyamamanızdır. Ya da neyi ne zaman atmanız gerektiğini pek bilmiyorsunuz demektir. Süs eşyası veya kişisel eşyalar ya da mutfak eşyası olsun bunların her hangi birinde son kullanma tarihi yoktur. Bunun için bir ev eşyasını atmak insana aslında zor gelebilir. Oysaki üzerinde son tüketim tarihi olan bir gıda ürününü günü geçtiğinde evimizden çok kolay bir şekilde atabiliriz. İşte bunun için asıl dağınıklılığın nedeni neyi ne zaman atmak gerekiyor, bunu bilmediğimizdendir. İşte şimdi bu düşüncelerden yola çıkarak sizler için küçük bir liste yapıyoruz. Bu listenin içinde kullanılmayan, artık işinize yaramayan, ama başka kişilerin ihtiyaçlarını giderecek ürünler yer alıyor. Şimdi listemize bir göz atarak, neler yapılabilir hemen düşünüyoruz.

Tükenmiş kalem; bu en gereksiz malzemedir. İç kısmı bitmiş, fakat belki yazar umuduyla saklanmış tükenmez kalemleri toplayıp atmalısınız.

Saklama kapları; kullanmadığınız bir sürü saklama kaplarınız olabilir. Severek alınan bu ürünlerin, bir yenisi alınınca bunları kullanmayabilirsiniz. Ancak başkalarının işine yarayabilir. O halde saklama kaplarını ya atmalısınız, ya da başkalarına vermelisiniz.

Fazla giysiler; Hiç tereddüt etmeden atmalısınız.. Artık size olmuyor, veya modası geçmişse ya başkasına verin ya da atın gitsin.

Eski gazete ya da kablo gibi ürünler, kullanmadığınız için adı eski oluyor, o halde evinizde ne işi var?

Promosyon bardaklar; artık düzenli bir şekilde para kazanıyorsanız eğer evinizde keyifle bir şeyler yudumlarken biraz estetik olmaya ihtiyacınız var  demektir. Üzerinde bin bir çeşit marka yazan bardakları atın gitsin!

Dağınık Evleri Toplamak

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 3 = 7