Beyaz Renk İle Harikalar Yaratabilirsiniz‏

0
2037

Sizler için beyazın saflığını ve güzelliğini evlerinize taşıyoruz. Beyazın saflığı ve muhteşemliği hem evlerinizi aydınlatıyor, hemde huzur vererek ferah bir ortam sağlıyor. Şimdi ki fotoğraf galerimizde beyazlar ile yapılmış olan en güzel ve birbirinden özel tasarımları sizlerle paylaşıyoruz. Beyazı bilindiği gibi saflığı, temizliği ve şeffaflığı temsil ediyor. Dolayısı ile evlerimizi beyaz renkler ile dekore ettiğimizde güven veren mekanlar oluşturmuş oluyoruz. Ayrıca beyazın yeni ve tertemiz bir hayatında sembolü olduğunu unutmamak lazım. Mesela beyaz bir sayfa açıyorum tabiri ve gelinliklerin o renkte  oluşu gibi.

white coloured deco

Sizde evlerinizde kasvetli ortamdan sıkıldıysanız veya evlerinizde yeni birer sayfa açmak gibi bir düşünceniz varsa sizlerde beyazı gönül rahatlığı ile evlerinizin dekorasyonlarında kullanabilirsiniz. Şimdi aşağıdaki fotoğraflarda en güzel beyaz dekorasyon örneklerini bulabilirsiniz. Ayrıca siyah ile beyazı kullanarak maskülen bir hava yaratmakta mümkün olacaktır.

white coloured bed

Beyazı dekorasyon olarak kullanırken küçük dokunuşlara ihtiyacın olabilir. Ortamı bir hastane odasına çevirmemek için en iyi yardımcı renklerden yardım alabilirsiniz.

white coloured sofa

Çok iddialı değil ama feminen bir dekorasyon düşünüyorsanız eğer gold ve beyazlardan yola çıkabilirsiniz. Ayrıca krem ve kahve tonlarına da yer vererek biraz daha hareketlendirebilirsiniz. Ayrıca tek dikkat etmeniz gereken ise halı renkli bir desen ise perdelerin tek renk minimal bir desende olmasının gerektiğidir.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 74 − = 66