Ahşap Dekorasyon Stilinin Tadına Varın

0
1864

Ahşap yani ”wooden” adlı stil henüz yeni yeni yaygınlaşmaya başlamıştır. Evlere son derece hoş ve şık bir hava katan bu tarz özellik ile salonunuza eşsiz bir görünüm kazandıracak. Son derece havalı görünen bu stil için yapmanız gerekenler son derece kolaydır.Ahşap dekorasyon tarzı evinize son derece hoş ve şık bir hava katacaktır.

wooden 2

Wooden Dekorasyonu Nasıl Yapılır?

Bu dekorasyon stilini yaparken adından da anlaşıldığı üzere bol miktarda ahşam kullanmanız gerekir. Bu ahşamlar işlenmiş odun görünümünde olmalıdır. Evde bu dekorasyon stilini yakalamak istiyor iseniz mobilyalarınızı bej, metalik ve beyaz tonlarda seçmelisiniz. Evinizde hafif karanlık bir hava yaratmak hoşunuza gidiyor ise kahverengi de sizin için son derece iyi olacaktır. Bunların yani sıra masa üstü ve duvar dekorlarınızda da ahşaba ağırlık vermeniz daha hoş bir görünüm kazandıracaktır. Ama bu tarzda odunsu görünüm ile özdeşleşecek ilk materyal metal olacaktır. Gerek sehpanız gerek sandalyelerinizi metalik renklerde seçmeniz son derece hoş bir görünüm yaratacaktır.

wooden 3

Bunları haricinde kullanabileceğiniz değişik tüylü battaniye ve benzeri eşyalarda bu dekora ayrı bir hava katacaktır. Aynı zamanda dekorasyonunuza uygun yastıklar ve ampuller ile de son derece klas bir havanın evinizde esmeye başlamasını sağlayabilirsiniz. Perde renginizin de uyumuna son derece dikkat etmelisiniz. Bu tarz bir dekorasyonda koyu renk perde sizin için iyi olmayacaktır. Kahve tonlarının hüküm sürdüğü bu dekorasyon modelinde kullanılan koyu renk perdeler evi olduğundan daha karanlık göstererek kasvetli bir hava yaratacaktır.

wooden 1

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 2 + 6 =