Banyo Tasarımları İçin 3D Öneriler

0
3145
Hoş Banyolar

3D Banyo Dekorasyonu Hakkında Bilgi

Günümüzde ev dekorasyonları evlerimizin her köşesinde önemli bir ayrıntı olarak karşımıza çıkmakta. Evlerimizde daha rahat bir ortam yaratmak hepimizin aslında en büyük tutkusu. Banyo tasarımlarının büyük ilgiler çektiği bu dönemde 3D banyo tasarımları da oldukça dikkat çekiyor. Tuvalet ve banyoların zeminlerinde uygulayabileceğiniz 3 boyutlu panel sayesinde banyonuzda çok daha fazla vakit geçirmek isteyebilirsiniz. Özel imal edilen veya özel tasarımlar ile kendi istediğiniz resimleri uygulayabileceğiniz 3 boyut paneller sayesinde banyolarınız ne kadar küçük olsa da daha geniş bir alan havası yaratmanız mümkün olacaktır.


Çakıl taşları; banyolarınız ıslak zemin olması ve su ile ilgili detayların daha doğru bir tercih olması sebebi ile özellikle de zemine kumsallarda görmeye alışık olduğumuz şekillerde çakıl taşlarından oluşan 3D zemin uygulamaları daha doğru bir tercih olacaktır.
Balık desenleri; Banyolarınızın sulu alanlar olması nedeni ile tercih edilecek 3D zemin ve duvar uygulamalarından biride balıklar olabilir. Farklı renk ve boyutlarda çeşitli balık türlerinden oluşan paneller banyolarına ayrı bir hava katacaktır.
Çiçekler; en sevdiğiniz çiçeklerden oluşan 3 boyutlu uygulamaları banyo ve tuvaletlerde kullanacağınız gibi orman tarzında daha karışık ve yeşil ile dolu bir banyo yapabilirsiniz. Orman içerisindeki dere ve akarsu gibi detayları da kullanarak hoş bir hava katabilirsiniz.
Kişisel fotoğraflarınız; ayrıca banyonuzda 3D olarak kişisel fotoğraflarınızı da kullanabilirsiniz. Bu sayede sizi her zaman mutlu edecek ve huzura erdirecek bir ortam yaratmış olabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 63 = 67