Sık Yapılan Dekorasyon Hataları

0
1730
deco mistakes

Evinizi dekore ederken yapılan hatalar yüzünden iyi sonuçlar alamayabilirsiniz ve evin son halinden pek memnun kalmıyor olabilirsiniz. Bu yüzden beğendiğiniz bir şeyin herkesin beğenmesini beklememelisiniz. Ancak bazı durumlarda ev bir anda rüküş ve göz yoran bir hal alabiliyor.
İlk olarak klasik fikirden kurtulmamız gerekiyor. Ucuz ve kaliteli olsun, ama en güzeli olsun fikri yanlıştır. En basit olarak ucuz aksesuar ve uygun fiyat montaj, size kalitesiz ürünler olarak geri dönecektir sonuç olarak.

deoration istakes
Bunların yanı sıra dekorasyon sırasında uygulanacak tarzı bilmemekte çok yanlıştır.
Salonun bir kenarında altın varak bir ayna duruyorken, diğer bir yanda minik spor bir koltuk tuhaf görüntü oluşturur. Tarzınızı bilerek ona uygun dekore etmeniz çok doğru olacaktır.
Elbette birbirine uymayan farklı tarzlarda dekorasyonlar olabilir. Ancak nasıl diyorsanız, oturma odası farklı, yatak odası daha farklı olabilir.

deco mistake
En çok yapılan dekorasyon hatalarından bir diğeri ise renkler. Her sevdiğiniz rengi aynı oda içerisinde kullanma gibi bir zorunluluğunuz yoktur. Çok renkler yanında farklı tonlarda bir sürü aynı renkleri kullanmak karışıklık yaratır.
Renkleri uyum içerisinde bir ahenk içinde kullanmalısınız. Evinizin içinde birbiri ile uyum içinde objeler kullanmalısınız.
Kalabalık olan ortamlar sizinle birlikte, insanları da oldukça yorar.
Evinizi dekore ederken bir profesyonelden yardım almanız aslında en güzelidir. Ama araştırıp sabit bir tarzı benimseyerek de istediğiniz sonuçlara elbette ulaşabilirsiniz.

deco mistakes

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 6 + 3 =