Pencerelerinizi kişiselleştirin

0
1527

Pencere dekorasyonu hakkında bilmek istedikleriniz.

Evlerin dışarısıyla olan bağlantısı pencereler. Işığın evimize ne kadar gireceğine, ve evimizin dışarıdan ne kadar görüneceğine kendimiz karar verebiliriz.

Genelde dekorasyon kararı alındığında, ilk akla gelen uygulamalar, duvar rengini değiştirmek, mobilyaları yenilemek, veya halı, kumaş, ve ışık aksesuarlarıyla süslemek olur. Pencereler göz ardı edilebilir.

Pencerelerde de kullanılan perdeler ve panjurlar dekoratif özellik katabilir, hatta dekorasyonu tamamlayıcı unsurlar da olabilir, fakat aynı zamanda ışığı ve özel yaşam alanımızı kontrol etmemizi sağlar.

Örneğin desenli perdeler tercih ederek, dekorasyonun bir parçası haline getirebilirsiniz. Bu tür uygulamaları yapmak için en iyi tercih bir iç mimardan profesyonel yardım almak olacaktır. Seçilecek desende, renkte ve pencereniz için doğru ölçüler almakta çok faydası olacaktır.

Ayrıca kumaş seçimi de çok önemlidir, görünüşünü beğendiğiniz bir kumaş ev dekorasyonuna uyum sağlamıyor olabilir veya ortam olarak kullanışı elverişsiz olabilir. Örneğin keten kumaş kuru ortamlar için iyi bir tercih sayılmaz, çünkü zamanla daralacaktır. Bu yüzden her zaman için bir bilen en iyi bilendir prensibiyle istenilen sonuçlara ulaşmakta fayda vardır.

Eğer sizde pencerelerinizde bir değişiklik yapmak istiyorsanız, fikir vermesi açısından aşağıdaki resimler ilginizi çekecektir.

pencere1

pencere2

pencere3

pencere4

pencere5

pencere6

pencere7

pencere8

pencere9

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 84 − = 77