Otantik Bitkiler Salonlarınıza Renk Katın!

0
2435

Evlerin güzelliğine güzellik katacak olan bitkiler sayesinde oluşturulacak tasarım son derece fark yaratan görünümü de beraberinde getiriyor. Rengarenk olmalarıyla birlikte aynı zamanda mis kokuları da evde yetiştirilecek olan bitkilerin atmosferi tam anlamıyla değiştirmesinde büyük rol oynuyor. Doğanın sunduğu en özel evde yetiştirilmeye uygun bitkilerle benzersiz ayrıntılı bir görünüm oluşturulabilir.

Salonlar için Evde Yetiştirilebilecek Bitkiler

Fulya

Kır çiçeği fulya, mis gibi kokusuyla büyüleyici bir atmosfer oluşturuyor. Kış bitkisi olarak biliniyor olmalarıyla soğuk havalarda bile zarifliklerinden ödün vermiyorlar.

Menekşe

Evlerde en çok tercih edilen bitkiler arasında baş sıralarda yer alan menekşe, bakımları iyi yapıldığında özel renklerini sergiler.

Begonya

Renkleriyle gönüllere taht kuran bitkilerden olan begonyalar, gün ışığına maruz kalmadan yetiştirilebilirler. İç alanlara kattıkları benzersiz hava saksılarındaki duruşlarına yansıyacaktır.

Sümbül

Yılın çoğu döneminde sümbülün çiçeklerini görebilmek mümkündür. Kokularıyla popülerleşmiş bitkiler, salonların olmazsa olmazları haline geliyorlar. Aydınlık ortamda en canlı hallerini sergilemeleri benzersiz farka sahip.

Amber çiçeği

Benzersiz görünümleri, Amber çiçeklerini salonun baş tacı yapıyor. Genellikle Türkiye’de fazla tercih bilinmeseler de özel dekor detayları konumundalar.

Nergis

Kış aylarının başlangıcıyla yüzünü gösteren nergis, soğuk havalarda tercih edilebilecek mis kokulu bir çiçek.

Anemon

Çarpıcı renkleri ve zarifliğiyle kendisine hayran bırakan Anemon, salon dekorunun önemli bir parçası olacaktır.

Orkide

Doğal estetiği her noktasında hissettirmeyi başaran orkide, göz kamaştıran görünümüyle oldukça fark yaratan özelliğe sahip. Benzersiz görünümleriyle birlikte yarattığı otantik hava, salonlara renk katar.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha + 4 = 8