Mutfaklarınız İçin Pratik Depolama Önerileri

0
2068
kitchen
Evinizde en çok depolama alanına ihtiyacınız olan yerlerden biridir mutfaklar. Sahip olduğunuz dolaplar veya çekmeceler bir türlü yeterli gelmez ve ekstra alana ihtiyaçlar duyarız. Aslında mutfağınızda yapacağınız ufak değişiklikler ile mutfak gereçlerinizi düzenli bir şekilde tutabilirsiniz.
Mutfağınızın en uygun köşesine açık raf sistemi kullanarak pratik bir saklama alanı oluşturabilirsiniz. Kapak olmayan bu ünitede eşyalarınız elinizin altında ve düzenli bir şekilde olabilir. Mutfaklarınız artık dağılmasın ve en güzel mutfak sizin olsun.

Mutfaklarınız İçin En İdeal Öneriler

kitchen storage
Mutfak malzemelerinizi vintage tarzı kavanoz ve saklama kaplarına koyarak raflarına yerleştirebilirsiniz, böylece hem düzenli, hemde şık bir tarz olur. Ayrıca malzemeleri saklamak için mutfak dışını da tercih edebilirsiniz. Evinizde kullanmadığınız odalarınızı içlerine raf veya dolap koyarak malzemelerinizi saklayabilirsiniz.
Mutfağınızda mobilya olarak altı çekmeceli olanları tercih etmeniz halinde ekstra bir depolama alanı sağlamış olursunuz.
storage idea for kitchen
Temizlik malzemeleriniz için ise gizli bir alan oluşturmanız daha iyi olacaktır. Buzdolabınızın yan kısmında aralık bırakarak, buraya ince bir dolap yaptırmanız çok daha iyi olacaktır. İçine fırçalarınızı asmanız için küçük askılıklar yaptırarak daha düzenli saklamanızı sağlayabilirsiniz. Ayrıca halihazırda bulunan sedirlerin altına çekmeceler yaptırabilirsiniz. Merdivenlerinizin altına yaptırabileceğiniz dolap veya çekmeceler, tabak, tencere, havlular gibi eşyalarınızı saklamak için idealdir.
kitchen

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 1 + 5 =