Erkek Çocuk Odaları İçin En Güzel Öneriler

0
9025
erkek çocuk odası

Oğlunuz artık büyüdüğünü ve odasının değişmesi gerektiğini mi söylüyor? Minik oğlunuz erkek çocuk odaları içinden en güzeli hak etmiyor mu sizce de? Peki, onun seçimi ne olurdu acaba? Muhteşem bir geminin kaptanı olmak mı, yoksa bir süper kahraman olmak mı? Ona hayallerini kendi çatınız altında yaşatmaya ne dersiniz?

Hırçın Dalgaların Kaptanı

Oğlunuzun hayali bir kaptan olmak mı? Eğer sizinde çocuğunuz denizlerden kopamıyor ve sulara aşık ise onun için en doğru erkek çocuk odası seçimi bu olacaktır. Unutmayın her miniğin bir tarzı vardır ve aslan yattığı yerden belli olur.

 

erkek çocuk odası tasarımları

 

O Bir Yarışçı!

Biricik çocuğunuz arabalara meraklı ve artık hobilerini içeren bir tasarımı odasına taşımak istiyorsa bence ona harika bir oda sunabilirsiniz. Gerçekten tam bir yarışçı odasını araba şeklinde bir yatak ile tamamlayabilirsiniz. Bu emin olun onunda çok hoşuna gidecektir. En güzel rüyayı, hayallerinin içerisinde uyuyabilen bir çocuk görmez mi? Ona bu ayrıcalığı kolay bir şekilde tanıyabilirsiniz.

erkek yarışçı odası

 

Maceraperest Bir Ruh

Ormanlara hayran, sürekli ağaç ev isteyen, doğayı seven oğlunuza gezebileceği bir orman verebilirsiniz. İzin verin yaptığı keşifleri salona yanınıza gelince anlatsın ve odasına geri döndüğünde kendini doğa ananın kucağına bıraksın. Erkek çocuk odaları seçenekleri arasında yer alan ve gerçekten son derece hoş olan bu tasarıma eminiz ki çocuğunuzda hayran kalacaktır.

 

erkek çocuk odası

Erkek çocuk odaları miniklerin hayallerini yerine getirebilecek kadar profosyonel şekilde tasarlanırlar. Artık sizin çocuğunuzun da harika bir odaya sahip olma zamanı geldi ve bu odayı yaparken en iyi dekorasyon önerilerini nerede bulacağınızı biliyorsunuz…

 

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 74 − 70 =