Çocuklarınız İçin Oyun Alanları Oluşturun

0
2990
oyun alanı

Çocuklarınız İçin Oyun Alanları ;

Çocuklarınızın odalarını dekore ederken önem vermeniz gereken detaylardan biri ise onlara özgü bir oyun alanı yaratmaktır. İlk olarak çocuğunuzun odasında minik masa ve sandalyelere yer vermelisiniz. Çocuğunuzun resim yapacağı, arkadaşları ile birlikte oyun oynayacağı bir oturma grubunun olması kendini özel hissettirmesini sağlarken aynı zamanda konforlu bir oyun zamanı geçirmesine imkan tanımış olursunuz.

oyun alanı

Oyun hamuru, yazı tahtası gibi kız çocuklarının sevdikleri oyuncaklar ile bir oda yaratabilirsiniz. Bunu yanında özellikle kız odalarında buzdolabı, fırın, mutfak tezgahı gibi oyuncaklara da yer vererek çocuğunuzun şimdiden minik bir aşçı olmasına katkı sağlayın.

oyun alanı

Erkek çocuklarınızın odalarına ise daha çok araba, tren, lego gibi oyuncaklar koyarak oğlunuzun keyifli bir oyun zamanı geçirmesini sağlayın.

oyun alanı

İç mekan için tasarımı yapılan tahterevalli veya kaydırak gibi oyuncaklar ise hem erkek hemde kız çocuklarınızın oyun zamanlarını daha eğlenceli hale getirebilir. Eğer geniş odalara sahipseniz plastik oyun parklarına yer vermelisiniz. Hareketli çocuklar için odaya portatif oyun aletleri koyabilirsiniz. Örneğin bir kale veya basketbol potası gibi. Ayrıca resim boyama gibi aktivitelerin yanında evcilik oyunlarına eşlik eden masalar odalara uygun tarz ve renklerde seçerek uyumu yakalamalısınız.

oyun alanı

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 67 + = 71