Banyolara Çiçekler Koymalısınız!

0
2665
Banyolara Çiçekler

Banyolara Çiçekler Koymalısınız;

Banyolar genel olarak temizliğin ve arınmanın sembolüdür. Banyoların görünümünde büyük değişiklikler yapmak bütçeye uygun değilse dekoratif görünümde değişiklikler yaparak sizleri daha mutlu edecek şeyler yapabilirsiniz. Banyolarda çiçekler kullanarak yapacağınız dekorasyonlarda sihirli bir kaç dokunuş ile çok şık bir hava katabilirsiniz.
Çiçekleri banyonuzda uygun gördüğünüz bir yere bulunduğu yeri canlandıracak çeşitli köşelere yerleştirin. Yapay çiçekleri kullanacağınız gibi ortama güzel kokular yayacak, ve tazelik katacak canlı çiçeklerde kullanabilirsiniz. Bu çiçekleri çeşitli cam ve hasır gibi malzemelerden yapılan objeler ile bir araya getirerek hoş görüntüler elde edebilirsiniz.

Banyolara Çiçekler

Banyoda lavabonuzun yanına yerleşecek çeşitli renk ve türde çiçekler banyonuza şıklık katacaktır. Küçük bir lavabo varsa daha küçük boyutlarda eğer büyük bir lavabonuz varsa daha büyük çiçekleri tercih etmelisiniz.

Banyolara Çiçekler

Eğer alanınız uygunsa ve yerleşim yapılacak alanlar varsa küvetin bir köşesine koyacağınız veya bu bölgede duvara asabileceğiniz yapay çiçekler hem bakıldığında şık bir hava katar, hemde banyo yaparken sizleri rahatlatacak bir görünüm kazandırabilir.

Banyolara Çiçekler

Banyonuzun bir köşesine koyacağınız bir sehpanın veya dolabın üzerine çiçekler ile yapılan tasarımlar oldukça güzel durabilir.

Banyolara Çiçekler

Tuvalet sifonunun üst kısmına yerleştireceğiniz çeşitli renk ve türdeki çiçekler bu bölgeyi daha ferah gösterecektir.

Banyonuzun giriş kısmına veya bir köşeye sepet içerisinde yerleştireceğiniz çiçekler ile banyo görünümüne farklı bir hava katabilirsiniz.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha − 2 = 2