Aynalı Şifonyerler İle Eviniz Daha Ferah!

0
3288
ayna şifonyer

Aynalı Şifonyerler;

Evinizin dekorasyonuna fark katacak fikirler arayanlara çok güzel bir önerimiz var. Aynalı şifonyer!
Evlerinizin dekorasyonunda aynalı şifonyer kullanarak mekanlara oldukça modern ve çarpıcı bir hava katabilirsiniz. Hem aynanın ortama derinlik katması sayesinde mekan olduğundan daha geniş ve ferah görünecektir.
Dilerseniz yatak odanıza, isterseniz salonda ya da evinizin giriş kısmında aynalı şifonyere yer vererek güzel bir dekorasyon oluşturabilirsiniz.

ayna şifonyer
İşte sizler için bir araya getirdiğimiz örneklere yer veriyoruz.
Yatak odanızda tamamen aynadan yapılan bir şifonyer tercih ederek modern ve şık bir dekor hazırlamak mümkün olacaktır. Eğer yeriniz varsa çok zarif beyaz bir berjer ile tamamlayabilirsiniz.
Aynalı şifonyeri yatağınızın baş köşesine koyarak komodin işlevi kazandırabilirsiniz.
Bu geniş komodin odanıza aydınlık bir hava katarken, aynı zamanda eşyalarınızı saklamak için fazladan yer kazandıracaktır.

ayna şifonyer
Eğer gereğinden fazla küçük bir odaya sahipseniz benzer görüntüyü aynalı bir komodin ile yakalayabilirsiniz.
Tamamen aynadan yapılan bu şık tasarım odanıza ayrı bir hava katabilir.
Evin giriş kısmında kullanacağınız şık tasarım aynalı şifonyer ile misafirlere hoş bir karşılama yapabilirsiniz. Işıltılı bir şşifonyer evinize çarpıcı bir hava katacaktır.

ayna şifonyer
Gövde kısmı eskitme ahşaptan çekmeceleri ise aynadan yapılan bu orijinal dresuar ile evlerinize bambaşka bir hava katacağınız kesin.

ayna şifonyer
Ayrıca TV sehpası olarak aynalı bir şifonyer tercih ederek salonunuza modern bir hava katabilirsiniz. Böylece salonunuz daha aydınlık ve alışılmışın dışında bir görünüm kazanacaktır.

CEVAP VER

Lütfen yorumunuzu giriniz!
Lütfen isminizi buraya giriniz

WC Captcha 11 − 10 =